5 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Haslev. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Haslev er der to nye boliger på markedet. På Margrethevej 4 finder man en villa til 3.395.000 DKK. Denne rummelige villa byder på 171 kvadratmeter fordelt på 5 værelser. Grunden er stor og måler 818 kvadratmeter, hvilket giver masser af udendørs plads.
Jens M Knudsens Vej 22 tilbyder et rækkehus til 2.850.000 DKK. Med 110 kvadratmeter og 3 værelser er det en lidt mindre boligmulighed, men stadig ideel for dem, der ønsker noget mere kompakt. Grunden er 371 kvadratmeter og kan let vedligeholdes.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.