3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Haslev. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Haslev er villaen på Themstrupvej 24 netop kommet på markedet. Med et boligareal på 148 m² fordelt på 5 rum er det en velindrettet villa. Ejendommen står på en grund på 945 m² og er udbudt til en pris på 4.695.000 DKK.
En anden ny mulighed i Haslev findes på Heeringvej 38 i Dalby. Denne villa tilbyder et rummeligt hjem med hele 215 m² og 7 rum. Boligen er beliggende på en imponerende grund på 8.904 m², og prisen er sat til 4.195.000 DKK.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.