4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Haslev. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Haslev er der netop kommet to nye villaer på markedet, beliggende på Lærkehøjen 2 og Rosenvænget 46. Begge boliger repræsenterer potente muligheder for købere i området.
Lærkehøjen 2 er en villa til en pris af 3.195.000 DKK. Denne bolig tilbyder et areal på 151 m² og velsagtens en komfortabel indretning fordelt på 5 rum. Med en grund på 768 m² er der også udendørs arealer at nyde.
Rosenvænget 46 præsenterer en lidt billigere løsning med en salgspris på 2.895.000 DKK. Villaen rummer 141 m² fordelt på 4 rum, hvilket kan appellere til mange familier. Den generøse grundstørrelse på 1.005 m² giver desuden gode muligheder for haveentusiaster.
Disse boliger i Haslev tilbyder begge unikke muligheder afhængigt af pladsbehov og budget.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.