Leragervej 14 og 2 andre boliger er kommet til salg denne uge i Haslev - se boligerne her.

dato

3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Haslev. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Haslev finder vi de nyeste boliger på markedet, heriblandt villaen på Leragervej 14. Denne ejendom er rummelig med 169 kvadratmeter fordelt på 5 værelser. Villaen er beliggende på en stor grund på 1.017 kvadratmeter og er prissat til 3.395.000 DKK.

En anden boligmulighed i Haslev er rækkehuset på Nysøvænget 33 i Terslev. Dette hyggelige rækkehus byder på 106 kvadratmeter, indeholdende 3 værelser. Ejendommen ligger på en mindre grund på 394 kvadratmeter og er prissat til 1.995.000 DKK.

Begge boliger tilbyder forskellige muligheder for potentielle købere, afhængig af deres behov for plads og beliggenhed. Villaen på Leragervej kan appellere til familier, mens rækkehuset på Nysøvænget tilbyder en mere kompakt bolig.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler