Granhøjen 8 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Haslev - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Haslev. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

På Granhøjen 8 i 4690 Haslev finder vi en villa til salg med en pris på 2.795.000 DKK. Denne rummelige bolig tilbyder 176 kvadratmeter og har i alt 5 rum. Villaen er beliggende på en grund, der strækker sig over 705 kvadratmeter.

En anden boligmulighed i Haslev er villaen på Moltkesvej 16. Denne villa er billigere med en pris på 1.895.000 DKK. Med et boligareal på 115 kvadratmeter og 6 rum er dette en ideel mulighed for dem, der søger flere værelser i en lidt mindre størrelse.

Grunden tilhørende Moltkesvej 16 måler 690 kvadratmeter, hvilket giver mulighed for udendørs aktiviteter og afslapning. Begge boliger ligger i Haslev, hvor man har gode muligheder for at finde et hjem, der passer til forskellige behov og budgetter.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga