5 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Haslev. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Haslev er der netop kommet to boliger til salg, der kan tiltrække forskellige boligkøbere med deres særlige egenskaber.
Den ene villa er beliggende på Højsletten 3 i Dalby. Denne villa tilbyder 136 kvadratmeter boligareal fordelt på 4 rum og er placeret på en grund på 990 kvadratmeter.
Boligen på Højsletten 3 er sat til en pris på 3.125.000 DKK, hvilket afspejler det rummelige areal og den gode beliggenhed.
En anden spændende mulighed i Haslev finder man på Skovvang 4. Denne villa byder på et større areal med 160 kvadratmeter fordelt på 6 rum på en grund på 939 kvadratmeter.
Prisen for villaen på Skovvang 4 er sat til 2.895.000 DKK, hvilket kan gøre den attraktiv for større familier eller dem, der søger mere plads.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.